Bindeleddet i det digitale sundhedsvæsen

Søgning

Arbejdsgruppe ny korrespondancemeddelelse

Navn (titel)OrganisationTelefonnummerE-mail
Carsten Stanley Mortensen (IT-konsulent)Aalborg KommuneM: 2520 5448csm-aeldre@aalborg.dk
Kristina Farsinsen (Konsulent)Aalborg Kommunefarsinsen@aalborg.dk
Anne-Mette Lindegaard (IT Konsulent)Region Nordjyllanda.lindgaard@rn.dk
Linda Ingemann MadsenRegion Nordjylland
Rikke Kristensen (IT Konsulent)Region Nordjyllandrikkr@rn.dk
Susanne PrangRegion Nordjylland
Tina Holgaard (EPJ-produktspecialist)Region MidtjyllandT: 7841 0000tina.holgaard@stab.rm.dk
Henrik Hermind (EPJ-systemkonsulent)Region MidtjyllandD: 7841 2821heherm@rm.dk
Erik Holk (regionspraksiskoordinator)Region SyddanmarkT: 4098 9428erikholk@hotmail.com
Linda Kromann (EPJ-konsulent)Region SyddanmarkLinda.Kromann@rsyd.dk
Marie Damgaard Starklint (Konsulent)Region Syddanmarkmds@rsyd.dk
Susan Feldborg (Konsulent)Region SyddanmarkM:2445 3065susan.feldborg@rsyd.dk
Mette FredensborgAssens KommuneM: 2034 9210mefre@assens.dk
Jesper Siebert Tolonen (applikationsspecialist)Region SjællandM: 9356 7098IT-app-EDI@regionsjaelland.dk
Jette Gudmundsen (Systemadministrator, projektleder)Faxe Kommunejegub@faxekommune.dk
Pia Wisbøl (IT Koordinator)Herlev KommunePia.Wisbol@herlev.dk
Vivi Orthmann (systemadministrator)Vordingborg KommuneM: 4042 9357vio@vordingborg.dk
Charlotte Ipsen (Bridges Analyst)Region HovedstadenCharlotte.Ipsen@regionh.dk
Conni Christiansen (chefkonsulent)Region HovedstadenM: 2479 8168conni.christiansen@regionh.dk
Jesper Køhler Christensen (IT-Projektleder)Region Hovedstadenjesper.koehler.christensen@regionh.dk
Lau Bergholdt
(Læge og IT-og Patientsikkerhedskons.)
Region Hovedstadenlaubertholdt@gmail.com
Mia Ravnø (Epic owner/projektleder)Region HovedstadenMia.Ravnoe.01@regionh.dk
Per Larsen (IT-specialist)Region HovedstadenM: 2113 2034per.larsen@regionh.dk
Dorthe Skou Lassen (chefkonsulent)MedComM: 4040 5402dsl@medcom.dk
Kirsten Ravn Christiansen (konsulent)MedComM: 2091 7835krc@medcom.dk
Ole Vilstrup Møller (konsulent)MedComM: 2476 0010ovi@medcom.dk
Thea Mentz Sørensen (konsulent)MedComM: 2962 0290tms@medcom.dk